Nešiojamo kompiuterio baterija ACER ASPIRE - 4220 4310 4520 4920 4710 4720 AS07A31

Naujas produktas

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER ASPIRE - 4220 4310 4520 4920 4710 4720 AS07A31  

Daugiau informacijos

39,00 € su PVM

3 Daiktai

Populiariausios prekės

Planšetinio kompiuterio Microsoft Surface kroviklis

Planšetinio kompiuterio Microsoft Surface PRO kroviklis  Nuotrauka gali...

21,89 €
Nešiojamo kompiuterio baterija Acer Aspire 5742 AS10D31

Nešiojamo kompiuterio baterija Acer Aspire 4551 4741 5750 7551 7560 7750...

35,00 €
Nešiojamo kompiuterio baterija Dell Inspiron 15R-5521 3521 MR90Y

Nešiojamo kompiuterio baterija: Dell Inspiron 15R-5521 3521 

46,00 €
Nešiojamo kompiuterio kroviklis Dell 19.5V 4.62A 7.4x5.0

Nešiojamo kompiuterio kroviklis Dell 19.5V 4.62A 7.4x5.0. Nuotrauka gali...

20,00 €
Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Hp CQ43 CQ57 CQ58

Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Hp CQ43 CQ57 CQ58 

22,99 €
Planšetinio kompiuterio Microsoft Surface Pro 3 kroviklis

Planšetinio kompiuterio Microsoft Surface Pro 3 4 12v 2.58a kroviklis...

28,88 €
Nešiojamo kompiuterio klaviatūra DELL Vostro V131 L502x 3560 su pašvietimu

Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Dell Vostro 3560, Vostro 131, Xps L502x

40,00 €
Nešiojamo kompiuterio baterija Asus K40 K50IN K50IJ K61IC K70IJ A32-F82 A32-F52

Nešiojamo kompiuterio baterijaAsus K40 K50IN K50IJ K61IC K70IJ A32-F82...

38,00 €
Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Asus X553M X553MA K553M K553MA

Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Asus X553M X553MA K553M K553MA....

31,00 €
Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Hp 4540 4540s 4045 4045s

Nešiojamo kompiuterio klaviatūra Hp 4540 4540s 4045 4045s 

22,99 €
Tipas Li-ion

Baterijos galimi kodai:

AS07A31, AS07A32, AS07A41, AS07A42, 

AS07A51, AS07A52, AS07A71, AS07A72, 

BT.00603.036, BT.00604.015, BT.00604.022, BT.00605.018, 

BT.00607.012, BT.00607.013, BTP-AS4520G, LC.AHS00.001

MS2219, MS2220, Z01, Z03

Baterija tinka šiem kompiuterių modeliams:

Acer

Aspire 2930, 2930G, 2930Z 

Aspire 4230, 4235, 4310, 4315, 4330, 4336, 4520, 4520G, 4530, 4535G

Aspire 4710, 4710G, 4710Z, 4715, 4715Z

Aspire 4720, 4720G, 4720Z, 4720ZG

Aspire 4730, 4730Z, 4730ZG 

Aspire 4920, 4920G 

Aspire 4930, 4930G, 4935, 4935G 

Aspire 5735, 5735Z 

 

Acer Aspire 4736 Acer Aspire 4736G Acer Aspire 4736Z Acer Aspire 4736ZG 

Acer Aspire 4740G Acer Aspire 4740G-332G50Mn Acer Aspire 4740G- 432G50Mn 

Acer Aspire 5236 Acer Aspire 5335 Acer Aspire 5536 Acer Aspire 5536G 

Acer Aspire 5738 Acer Aspire 5738G Acer Aspire 5738Z Acer Aspire 5738ZG Acer Aspire AS5740 

 

Acer Aspire 2930 Series 

Aspire 2930, 

Aspire 2930-582G25Mn, 

Aspire 2930-593G25Mn, 

Aspire 2930-733G25Mn, 

Aspire 2930-734G32Mn, 

Aspire 2930-844G32Mn,

Aspire 2930G, 

Aspire 2930Z, 

Aspire 2930Z-322G25Mn, 

Aspire 2930Z-343G16Mn 

 

Acer Aspire 4310 Series 

Aspire 4315, 

Aspire 4315-2904 

 

Acer Aspire 4520 Series 

Aspire 4520, 

Aspire 4520-5141,

Aspire 4520G 

 

Acer Aspire 4530 Series

Aspire 4530, 

Aspire 4530-5267, 

Aspire 4530-5350, 

Aspire 4530-5627, 

Aspire 4530-5889, 

Aspire 4530-6823

 

Acer Aspire 4710 Series

Aspire 4710, 

Aspire 4710G,

Aspire 4710Z, 

Aspire 4715Z,

Aspire 4715Z-3A0512C

 

Acer Aspire 4720 Series

Aspire 4720, 

Aspire 4720G,

Aspire 4720Z, 

Aspire 4720ZG

 

Acer Aspire 4730 Series

Aspire 4730, 

Aspire 4730-4516,

Aspire 4730-4947, 

Aspire 4730Z,

Aspire 4730ZG

 

Acer Aspire 4920 Series

Aspire 4920, 

Aspire 4920-1A2G12Mi,

Aspire 4920G, 

Aspire 4920G-302G25Mi, 

Aspire 4920G-3A2G16Mn

 

Acer Aspire 4930 Series

Aspire 4930, 

Aspire 4930G,

Aspire 4935, 

Aspire 4935G,

Aspire 4935G-644G32Mn

 

Acer Aspire 5300 Series

Aspire 5330-2339 

 

Acer Aspire 5535 Series

Aspire 5535-5018, 

Aspire 5535-5050, 

Aspire 5535-5452, 

Aspire 5535-6608

 

Acer Aspire 5536 Series

Aspire 5536-5105, 

Aspire 5536-5142, 

Aspire 5536-5165, 

Aspire 5536-5218, 

Aspire 5536-5224, 

Aspire 5536-5663, 

Aspire 5536-5872, 

Aspire 5536-5883

 

Acer Aspire 5735 Series 

Aspire 5735, 

Aspire 5735Z,

Aspire 5735Z-582G16Mn

Acer Aspire 5740 series

5740-6378

5740-332G25Mn

...... 

 

Acer Aspire 5740G series

 

5740G-524G50 

5740G-6395 

5740G-6979 

5740G-6454

5740G-334G50MN 

5740G-434G50BI

5740G-434G32Mn 

 

Acer Aspire 5740DG series

5740DG 3D

5740DG-434G64Mn

5740DG-524G64MN   

 

SUSIJUSIOS PREKĖS

Originali nešiojamo kompiuterio baterija Sony Vaio VGP-BPS22 VGP-BPS22A
Originali...

69,00 €

Nešiojamo kompiuterio baterija Apple Macbook Pro Retina A1389 A1417
Nešiojamo...

81,00 €